Serralves 1108 -Estudio 0

  • 28 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 je vzdálen téměř 1 km od Fotbalový stadion Bessa. Apartmán se skládá z 1 ložnic, 1 koupelen, a také kuchyňky.

K dispozici je také chladnička a toustovač.

Alberto Carneiro je vzdáleno méně než 550 metrů od tohoto apartmánu. Muzeum moderního umění Serralves je v těsné blízkosti, a centrum města Porto je vzdáleno 30 minut chůze. Chef Tapioca, nabízející jídla middelhaves, leží 250 metrů od ubytování. Nejbližším letištěm je letiště Francisco Sa Carneiro, vzdálené téměř 5 km od apartmánu Serralves 1108 -Estudio 0.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Serralves 1108 -Estudio 0 Porto
Guestready - Boavista Urban Escape
Cena pouze pro mobilní zařízení

Guestready - Boavista Urban Escape

7.0
Dobrý 8 recenzí
633 m od ubytování
USD 466 USD 419
za noc
Apartamento Barbosa
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartamento Barbosa

842 m od ubytování
Schoene Ferienwohnung In Porto Mit Sonnenterrasse
Cena pouze pro mobilní zařízení

Schoene Ferienwohnung In Porto Mit Sonnenterrasse

1.1 km od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Francisco de Sa Carneiro Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    São Bento train station
    4,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: od 10:00 do 12:00
    Číslo licence139294/AL
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 apartmán umístěn?
      Apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 apartmán se nachází v blízkosti Museu de Arte Contemporanea.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Serralves 1108 -Estudio 0?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 patří mimo jiné Městský park, Maják Douro River, Náměstí Praça Ribeira.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Serralves 1108 -Estudio 0 apartmán je 96 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Casa de Chá de Serralves a Lareira, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 28 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Francisco de Sa Carneiro Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    São Bento train station
    4,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Serralves 1108 -Estudio 0 Porto
    100% ověřené recenze

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít